Úniková hra Ostrava

Úniková hra je skvělá zábava, zaměřená na důvtip, postřeh a schopnost týmové práce. Můžete se také setkat s výrazem Escape game nebo Exit game, jedná se o to samé. První živé únikové hry byly zprovozněny v Asii, dnes se jedná o celosvětový trend. Slovo „živé“ je důležité, protože tyto hry vychází z počítačových her a aplikací, oblíbených zejména u uživatelů mobilních telefonů a tabletů. Hráči si tak mohou na vlastní kůži vyzkoušet to, co předtím znali pouze z monitoru či displeje. Také díky tomu se stala z únikových her vyhledávaná zážitková aktivita.

Cílem těchto her je únik z místnosti v předem stanoveném čase. Avšak místnost je uzamčena a klíč nejprve musíte nalézt tím, že překonáte různé nástrahy a úkoly. Díky tomu si hráči procvičí postřeh, důvtip, smysl pro detail, logické uvažování nebo schopnost týmové práce (velice vhodné pro teambuilding).

Naše úniková hra v Ostravě je určena 2 – 5 hráčů. Po celou dobu je k dispozici zkušený průvodce, který hráče nejen uvede do hry, ale také poskytuje nápovědy v případě problému. Nejsou zapotřebí žádné schopnoti, vědomosti či fyzické předpoklady. Ať již jste fanda počítačových Escape games či o únikových hrách slyšíte prvně, přijďte a vyzkoušejte tento skvělý zážitek v Ostravě na vlastní kůži. Neváhejte a zarezervujte si nejbližší termín.

PŘEJÍT NA REZERVACI

Hlavní stránka O co jde? Kde nás najdete? Co s sebou? Často kladené dotazy