FAQ

Jak rezervovat hru?

Pro rezervaci prosím navštivte sekci “Rezervace” a najděte si v kalendáři volný den a hodinu, kdy byste chtěli přijít. Jakmile si vyberete termín, napište nám své údaje pro rezervaci a poté Vám zašleme automatický potvrzovací e-mail.

Mohu vzít i děti?

Ano, hrát mohou děti již od 6 let. Platí ovšem, že pro všechny hráče mladší 15 let je nutná spoluúčast dospělé osoby.

Mám dítě mladší 6 let… 

Pokud s sebou chcete vzít dítě mladší 6 let, musíte počítat s tím, že bude v místnosti s vámi (dětský koutek bohužel nemáme). Hra však není pro takto malé děti uzpůsobená, mohou se tedy nudit či zlobit. Rozhodnutí proto necháváme vždy na vás, na rodičích.

Jak se obléci?

Pohodlně, žádné předepsané či speciální oblečení není potřeba. K umazání či poškození oděvu by určitě nemělo dojít. Pokud ale nosíte dioptrické brýle, nezapomeňte si je doma.

Jak je to s parkováním?

Pro hráče je rezervováno jedno parkovací místo na soukromém parkovišti, přímo u budovy, v níž sídlíme. Zaparkovat lze bez problémů ale také přímo na ulici.

Co když nedorazím včas?

Před začátkem hry Vás čeká krátká instruktáž o pravidlech hry. Proto je velmi důležité, abyste dorazili 10 minut před začátkem Vámi objednaného termínu. Díky přesně rozvrženému časovému plánu není možné nějak výrazně hru po časovém limitu natahovat, takže čím později dorazíte, tím méně času Vám zůstane na samotnou hru.

Jsou zapotřebí nějaké znalosti nebo specifické schopnosti?

Hra z Vaší strany nevyžaduje žádné předchozí vědomosti, schopnosti či fyzické předpoklady.

Mohu rezervaci změnit nebo zrušit?

Samozřejmě, obojí je možné. Pro změnu rezervace nejprve prosím zrušte předchozí rezervaci a potom si na našem webu vytvořte novou rezervaci výběrem z dostupných termínů v kalendáři. Pro zrušení rezervace prosím použijte odkazu v potvrzujícím e‑mailu, který jste obdrželi při rezervaci. Pokud nemůžete tento odkaz použít, pošlete nám e-mail s Vaším jménem a časem rezervace na info@mistnost.cz a my ji zrušíme za Vás.

Mohu hru darovat?

Jistě, pomocí voucheru. Je to ideální dárek k narozeninám, různým výročím, svátkům či svatbám. Potěšíte ním nejen obdarovanou osobu, ale i ty, které si vybere, jako spoluhráče. Stačí kliknout na tlačítko „CHCI VOUCHER“ a provést objednávku.

Jaká je platnost voucheru?

Platnost každého voucheru je 12 měsíců. Pokud si potřebujete ověřit přesné datum expirace voucheru, zašlete nám kód voucheru na info@mistnost.cz a my Vám v odpovědi zašleme datum posledního dne, kdy je možno voucher využít.

Dostal(a) jsem voucher. Jak jej použít?

V první řadě se podívejte, pro kolik osob je voucher určen. Poté učiňte na našich stránkách rezervaci termínu, který Vám vyhovuje. Při této rezervaci napište do příslušné kolonky číslo voucheru a pak už jen stačí přijít. Voucher samozřejmě vezměte s sebou, je nutno jej obsluze předložit ke kontrole.

Mám voucher pro pár, ale rádi bychom přišli tři.

Toto samozřejmě lze, za třetí osobu je však nutno rozdíl doplatit dle platného ceníku.

Je hra těžká?

Obtížnost je nastavena tak, aby hráče zabavila, ale ne frustrovala. V případě jakéhokoliv problému Vám však samozřejmě poskytneme nápovědu, abyste mohli pokračovat.

Nikdy jsem nehrál(a). Budu vědět, co dělat?

Před začátkem hry vám průvodce vysvětlí vše potřebné. Dostavte se proto prosím o 10 minut dříve. Na hru samotnou pak nepotřebujete žádné speciální schopnosti ani vědomosti.

Mám ještě dotaz…

Použijte prosím e-mail info@mistnost.cz nebo telefonické spojení +420 722 377 377.

 

Hlavní stránka O co jde? Kde nás najdete? Co s sebou?